fbpx

Про нас

Про компанію

Історія створення і діяльність підприємства

Промислове маркування вже давно стало не тільки предметом виробничої необхідності та частиною вимог законодавства, але і головне – основою ідентифікації і просування на ринку як самого продукту, так і підприємства.

Завдяки розумінню суті та важливості маркування, а також клієнт-орієнтованому підходу, міжнародна компанія «AUTOMATOR INTERNATIONAL» (Італія) успішно працює у сфері виробництва обладнання для промислового маркування уже більше 60-ти років. З 1948 року «AUTOMATOR» незмінно займається виготовленням машин, систем і витратних матеріалів для лазерного, ударно-точкового маркування, гравіювання, термо-тиснення, накатування, електрохімічного травлення на деталях різних форм і матеріалів.

«Автоматор» – дочірня компанія та офіційний представник «AUTOMATOR INTERNATIONAL» в Україні. Гарантія якості і надійності обладнання, яке ми поставляємо, – виняткове виробництво машин і всіх комплектуючих в Італії. Всі технологічні процеси контролюються у власних лабораторіях і підтверджені міжнародними сертифікатами якості та вдячними відгуками десятків тисяч клієнтів.

«AUTOMATOR INTERNATIONAL» проводить постійні дослідження попиту, універсальності у використанні, екологічності власного обладнання, на основі яких команда кваліфікованих професіоналів вдосконалює виробництво без збитків для вихідних технічних характеристик і якості.

«Автоматор» (Україна), розділяючи корпоративні ідеї «AUTOMATOR INTERNATIONAL», готова запропонувати індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких завдань у сфері промислового маркування, не залежно від маштабів підприємства. Ми допоможемо Вам на протязі всього процесу купівлі обладнання і впровадження маркувальної технології, запропонувавши Вам найбільш відповідний варіант у співвідношенні «ціна – якість». Наш відділ продажу буде у Вашому повному розпорядженні при необхідності консультування, інформаційної і технічної підтримки, гарантійного та  післягарантійного обслуговування.