fbpx

Рішення

Компанія AUTOMATOR, грунтуючись на багаторічному досвіді розробки і застосування технологій промислового маркірування, як лідируючий виробник обладнання високого класу, допомагає вирішити завдання нанесення інформації будь-якого ступеня складності. Орієнтація на результат і замовника допомагають досягти найкращих технічних рішень, які починаються з опрацювання технічного завдання, можливістю модифікації устаткування в залежності від потреб клієнтів, реалізації комплексних проектів, включаючи пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу і не закінчуються на наступному сервісному обслуговуванні. Компанія AUTOMATOR не тільки постачальник, а ваш надійний партнер і друг в довгостроковому співробітництві.

 1. Маркування підшипників

  Маркування підшипників

  Розуміння тонкощі виробничого процесу нанесення маркування на різні типи підшипників, або їх частин, робить виконання всіх необхідних умов одночасно пріоритетними. Це і забезпечення відмінної якості високошвидкісного виконання знаків, і великих обсягів виробництва, низькі витрати і в той же час повну відповідність всім стандартам маркування підшипників – довговічність, нестіраемость, читабельність.

  Хімічна, механічна і лазерна маркування підшипників

  Поряд з хімічними і механічними способами виконання маркування підшипників, лідер по розробкам і впровадженню сучасних маркувальних рішень компанія AUTOMATOR забезпечує виконання такого виду робіт найбільш технологічним і швидким способом – нанесення позначень на підшипник методом лазерного маркування. Лазерне обладнання AUTOMATOR розроблено на основі новітніх типів лазерних джерел і гарантує виконання завдання маркування підшипників незмінно якісно і високопродуктивно.

  Лазеры для маркировки подшипников

  Механическая маркировка подшипников

  Химическая маркировка подшипников

 2. Портативний автономний маркиратор

  Швидка та надійна маркування є невід’ємною частиною будь-якого виробничого процесу, в промисловості, в обліку або складуванні товару. І вихідна маркування готової продукції, і технологічна на етапах виробництва не завжди здійсненна стаціонарним маркувальним обладнанням, вбудованим в лінію. Коли виникає необхідність нанесення інформації про продукцію, виробника (серійного номера, товарного знака, коду тощо) на частини великогабаритного або НЕ транспортується вироби, застосування сучасного портативного маркувального апарату значно полегшує і прискорює весь виробничий процес.

  З огляду на, що технологія маркування в таких умовах повинна бути ефективно застосована на більшості матеріалів, забезпечувати високу якість і читабельність нанесеної інформації, обсяги і швидкість виробництва при низьких витратах, компанією «Автоматор» було розроблено спеціальне оснащення для мобільного маркування габаритних виробів або роботі в важкодоступних місцях .
  Ударно-точковий маркирующий апарат зручно прикріплений на підтримуючої металевої конструкції ручного візка, без праці може бути знятий для виконання маркувальних операцій. Харчування портативного маркувальник забезпечує розміщений нижче на майданчику візки акумулятор. Контролер для управління маркованої головою і введення завдань для нанесення зафіксований на верхньому майданчику на зручному для користувача рівні.

  Запропоноване рішення пересувний автономної маркувальної станції гарантує велику гнучкість в процесі експлуатації і ефективні можливості в маркуванні. Надійний і потужний апарат завдасть глибоку якісну гравіювання в важкодоступних місцях, великих металоконструкціях, об’єктах на висоті.

  Така технологічна конструкція із застосуванням переносного ударно-точкового маркиратора, що працює від акумулятора, ідеально підійде і для оперативної маркування дрібних партій невеликого виробництва, коли, наприклад, трубний сортамент можна промаркувати безпосередньо з кузова транспорту перед відправкою.

  Компанія «Автоматор» завжди орієнтована на замовника.

  З огляду на Ваші задачі виробництва і технологічні особливості виробничого процесу, ми підберемо для Вас оптимальне обладнання, розробимо і сконструюємо відповідну оснастку.