fbpx

AUTOMATOR - Професійна промислова маркування

«Автоматор» - дочірня компанія і офіційний представник «AUTOMATOR INTERNATIONAL» в Україні. Гарантія якості і надійності обладнання, яке ми поставляємо, - виняткове виробництво машин і всіх іхкомплектующіх в Італії. Всі технологічні процеси контролюються у власних лабораторіях і підтверджені міжнародними сертифікатами якості і вдячними відгуками десятків тисяч клієнтів.

Промислова маркування вже давно стала не тільки предметом виробничої необхідності і частиною вимог законодавства, а й головне - основою ідентифікації та просування на ринку як самого продукту, так і підприємства.

 1. Про компанію

  Історія створення і діяльність підприємства

  Завдяки розумінню суті і важливості маркування, а також клієнт-орієнтованого підходу, міжнародна компанія «AUTOMATOR INTERNATIONAL» (Італія) успішно працює в сфері виробництва обладнання для промислового маркірування вже більше 60-ти років. З 1948 року «AUTOMATOR» незмінно займається виготовленням машин, систем та витратних матеріалів для лазерної, ударно-точкової маркування, гравіювання, термо-тиснення, накатки, електрохімічного травлення на деталях різних форма і матеріалів.

  «Автоматор» – дочірня компанія і офіційний представник «AUTOMATOR INTERNATIONAL» в Україні. Гарантія якості і надійності обладнання, яке ми поставляємо, – виняткове виробництво машин і всіх іхкомплектующіх в Італії. Всі технологічні процеси контролюються у власних лабораторіях і підтверджені міжнародними сертифікатами якості і вдячними відгуками десятків тисяч клієнтів.
  «AUTOMATOR INTERNATIONAL» проводить постійні дослідження попиту, універсальності у використанні, екологічності власного обладнання, на підставі яких команда кваліфікованих професіоналів удосконалить виробництво без шкоди для початкових технічних характеристик і якості.

  «Автоматор» (Україна), розділяючи корпоративні ідеї «AUTOMATOR INTERNATIONAL», готовий запропонувати індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких завдань в сфері промислового маркірування не залежно від масштабу підприємства. Ми допоможемо Вам на протязі всього процесу придбання обладнання та впровадження маркувальної технології, вибравши для Вас найбільш підходящий варіант у співвідношенні «ціна – якість». Наш відділ продажів буде в Вашому повному розпорядженні при необхідності консультування, інформаційної та технічної підтримки, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

 2. Як ми працюємо
  1. Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку на сайті
  2. Ми консультуємо і допомагаємо вибрати найбільш підходящий тип маркування для Вашої продукції
  3. Пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ маркування на зразку
  4. Проводимо презентацію обладнання (можливий виїзд до вас на підприємство)
  5. укладаємо договір
  6. Встановлюємо обладнання і програмне забезпечення. Налаштовуємо.
  7. Продовжуємо бути на зв’язку щодня, якщо виникнуть питання – телефонуйте нам.

Останні новини

Акции