fbpx

Лазерне маркування

Лазерне маркування – це найпрогресивніший метод нанесення умовних позначень на деталі та вироби. Вона забезпечує високу швидкість процесу, що особливо важливо при масовому виробництві. Також дана технологія дозволяє створювати чіткі позначення, наприклад, штрих-коди та дата-матриці. Більш того, лазерна маркировка являється ідеальним рішенням у випадку роботи з крихким матеріалом, де завжди існує загроза його руйнації. Але завдяки тому, що лазер дозволяє наносити маркування без контакту з поверхнею ймовірність псування виробу мінімізується.

Слід зазначити, що в промисловості застосовується три основні типи лазерів: газовий, діодний та волоконний. Останній характеризується економічністю та великим терміном служби його головного компонента. Також він компактний та має повітряне охолодження. Діодний лазер, в свою чергу, відрізняється від усіх інших своєю підвищеною потужністю, яка може досягати 100 Вт. Такі характеристики стали можливі завдяки використанню кристалів Nd:YAG. Доволі часто маркування необхідно наносити не тільки на тверді поверхні, але і на м’які органічні, такі як тканина, шкіра чи дерево. Для цього існують газові лазери. Вони також підходять для роботи з керамікою, склом та пластмасою.

Необхідно пам’ятати, що якість маркування напряму залежить від обладнання. Тому, якщо бажаєте досягти досконалості в цьому процесі, обирайте продукцію італійського виробника «AUTOMATORINTERNATIONALSRL». Крім того, придбати подібне устаткування в Україні дуже просто. Необхідно лише звернутися до їхньої дочірньої компанії «Автоматор». Тут Вам запропонують широкий асортимент, найкращі ціни, високий сервіс обслуговування, інформаційну та технічну підтримку, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування. Тобто увесь спектр послуг.

 планшетный газовый лазер  Діодний лазер Волоконний лазер
Лазер СО2 Діодний лазер Волоконний лазер