fbpx

AUTOMATOR - Професійне промислове маркування

«Автоматор» - дочірня компанія і офіційний представник «AUTOMATOR INTERNATIONAL» в Україні. Гарантія якості і надійності обладнання, яке ми поставляємо, - виняткове виробництво машин і всіх їх комплектуючих в Італії. Всі технологічні процеси контролюються у власних лабораторіях і підтверджені міжнародними сертифікатами якості і вдячними відгуками десятків тисяч клієнтів.

Промислове маркування вже давно стало не тільки предметом виробничої необхідності  і частиною вимог законодавства, а й головне - основою ідентифікації та просування на ринку як самого продукту, так і підприємства.

 1. Про компанію

  Історія створення і діяльність підприємства

  Завдяки розумінню суті і важливості маркування, а також клієнт-орієнтованого підходу, міжнародна компанія «AUTOMATOR INTERNATIONAL» (Італія) успішно працює в сфері виробництва обладнання для промислового маркірування вже більше 60-ти років. З 1948 року «AUTOMATOR» незмінно займається виготовленням машин, систем та витратних матеріалів для лазерної, ударно-точкової маркування, гравіювання, термо-тиснення, накатки, електрохімічного травлення на деталях різних форма і матеріалів.

  «Автоматор» – дочірня компанія і офіційний представник «AUTOMATOR INTERNATIONAL» в Україні. Гарантія якості і надійності обладнання, яке ми поставляємо, – виняткове виробництво машин і всіх іхкомплектующіх в Італії. Всі технологічні процеси контролюються у власних лабораторіях і підтверджені міжнародними сертифікатами якості і вдячними відгуками десятків тисяч клієнтів.
  «AUTOMATOR INTERNATIONAL» проводить постійні дослідження попиту, універсальності у використанні, екологічності власного обладнання, на підставі яких команда кваліфікованих професіоналів удосконалить виробництво без шкоди для початкових технічних характеристик і якості.

  «Автоматор» (Україна), розділяючи корпоративні ідеї «AUTOMATOR INTERNATIONAL», готовий запропонувати індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких завдань в сфері промислового маркірування не залежно від масштабу підприємства. Ми допоможемо Вам на протязі всього процесу придбання обладнання та впровадження маркувальної технології, вибравши для Вас найбільш підходящий варіант у співвідношенні «ціна – якість». Наш відділ продажів буде в Вашому повному розпорядженні при необхідності консультування, інформаційної та технічної підтримки, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

 2. Як ми працюємо
  1. Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку на сайті
  2. Ми консультуємо і допомагаємо вибрати найбільш підходящий тип маркування для Вашої продукції
  3. Пропонуємо БЕЗКОШТОВНЕ маркування зразка
  4. Проводимо презентацію обладнання (можливий виїзд до вас на підприємство)
  5. Укладаємо договір
  6. Встановлюємо обладнання і програмне забезпечення. Налаштовуємо.
  7. Продовжуємо бути на зв’язку щодня, якщо виникнуть питання – телефонуєте нам.

Останні новини