fbpx

Газовый лазер

Лазерне маркування сьогодні однозначно являється одним з найбільш успішних і доцільних напрямків по вирішенню різноманітніх завдань промислового маркування. Лазерні технології не мають аналогів за якістю і швидкістю виконання робіт. І найбільш уніварсальними у своєму застосуванні, обслуговуванні та економічно вигідними для маркування широкого спектру виробів і матеріалів, по праву вважаються газові лазери.

Такий тип обладнання як газовий лазер забезпечує маркування відмінної якості як на твердих матеріалах – анодований алюміній, метали і сплави, скло, кераміка, пластмаса, так і на більшості органічних матеріалів – дерево, папір, гума, акрил, картон, тканина, шкіра.

Робоче тіло газових лазерів представляє собою склянну трубку, заповнену сумішшю азоту, вуглекислого газу і гелію в газоподібному стані. При активації молекул газу електричним струмом виникає високовольтний імпульс, який проходячи через систему дзеркал, утворює лазерний промінь. Газові лазери генерують потужне ІЧ-випромінювання довжиною хвилі 10,6 мкм та є ідеальним обладнанням для використання в суворих промислових умовах. Система охолодження таких лазерів може бути повітряною або водяною (для особливо потужних апаратів), обладнання просте в обслуговуванні, лазерне джерело надійне в експлуатації, термін служби складає не менше 30 000 годин.

Оскільки, крім нанесення різноманітних високоякісних зображень (логотипи, тексти, коди DataMatrix™, серійні номери, дати, символи, спеціальні знаки), газові лазери виконують функцію глибокого гравіювання і навіть різання матеріалів, то можна гарантувати, що практично будь-які ідеї можуть бути втілені на такому обладнанні.

 laser  CO2 планшетный газовый лазер
СО2 лазерна система СО2 лазерна маркувальна голова Планшетний газовый лазер