fbpx

Ударно-точкове маркування та гравіювання

Це високоякісна і швидкісна технологія, що використовується на металах, пластиках тощо. Отримане зображення вирізняється підвищеною зносостійкістю під час зберігання та експлуатації виробів, а також універсальністю нанесення (навіть на забруднену, запилену, вологу поверхню). Деталь з таким маркуванням можна фарбувати і покривати лаком.

Якісне глибоке нанесення написів, логотипів, номерів, кодів, серій на металах, пластиках проводиться за рахунок мікроударного приводу (нанесення точок з високою частотою), який може бути пневматичним або електричним. Керування машиною здійснюється за допомогою контролера, який забезпечує можливість коригування параметрів зображення і широкий вибір можливостей введення даних для маркування.

Технологія ударно-точкового маркування

Метод ударно-точкової маркування, будучи найпоширенішим способом механічної маркування, своєю популярністю зобов’язаний незаперечних переваг використання такого обладнання.

Це, перш за все, простота процесу і універсальність, що поєднує широкий діапазон введення даних і їх оперативної зміни, високі швидкість і якість робіт.

Потенціал маркування ударним способом, відомим також як віброударне, мікроперкусійне, голкоударне маркування, дуже великий і забезпечує нанесення не стираємого та довговічного, стійкого до дії агресивних середовищ, інформації, яку можна відмінно прочитати, на металеві та пластикові вироби. Успішно застосовується для матеріалів твердістю до 63 HRC, таких як нержавіюча сталь, нікель, магній, чавун, алюміній, багатьох сплавів і твердих пластмас. Поверхні не потребують попередньої підготовки перед процесом маркування, форма може бути як увігнутою, так і опуклою; нанесений напис буде помітний і після фарбування.

Принцип роботи

Управління апаратом здійснюється за допомогою контролера, комплектується ударним приводом в електричному і пневматичному варіантах. Автоматизоване ударне нанесення точок (заглиблень від 0,1 до 1 мм) за заздалегідь заданим, керованим програмно, алгоритмом відбувається завдяки високій частоті рухів маркувальної карбідної голки, яка переносить зображувану інформацію на поверхню виробу.

При цьому, регулюючи глибину і щільність нанесення, зображення може складатися з окремих точок (точковий режим), і мати ефект суцільних безперервних ліній (віброрежим), який досягається безліччю дрібних точок.

Також можливе і маркування методом прокреслення, коли алмазна або твердосплавна голка немов би “продряпує” поверхню матеріалу, переміщаючись із деяким вдавленням.

Переваги обладнання

Використання технології ударно-точкового маркування дає змогу отримати високу якість написів із досить великою швидкістю робіт. Є можливість вибрати варіант виконання завдань ручним портативним точковим маркувальником, обладнати окреме робоче місце маркувальною машиною на колоні, або забезпечити виробничу лінію вбудованим апаратом.

Великий вибір додаткових аксесуарів і приладдя (вісь обертання, різні типи маркувальних голок, електромагніт, пристрій віддаленого управління, колони і спеціальне утримувальне оснащення) допомагають вирішити практично будь-які завдання з одиничного і серійного промислового маркування. Ресурс голки досить високий – до мільйона ударів, що практично забезпечує відсутність заміни витратних матеріалів.

Галузь застосування ударно-точкових апаратів різноманітна, за їх допомогою можна:

  • наносити будь-яку цифро-буквену інформацію (час, дати, серійні номери), символи, логотипи, VIN-коди;
  • маркувати металеву продукцію (таблички, шильди, підшипники), корпуси приладів (зокрема й пластикові), різні деталі та механізми.

Відео процесу ударно-точкового маркування

Наші послуги

Промислове маркування

IMG_2536

Маркування сувенірів

photo_5233429307173493660_y

Ударно-точкове маркування

20210324_194840

Лазерне маркування

photo_5386397221710316527_y

Гравіювання для HoReCa

photo_5303070797423823833_y

Брендування

20211229_151125

Проекти під ключ

20210117_194639

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

    Контакти

    36008 м. Полтава, вул. Леоніда Каденюка, 17

    Пн-Пт 9:00-18:00