fbpx

Ударно-точкове маркування застосовують як один із надійних методів нанесення інформативних зображень на металеву поверхню. Для маркування у такий спосіб підходять деталі будь-якої форми: плоскі, вигнуті, увігнуті, з нерівностями на площині. Попередня підготовка поверхні в даному випадку не потрібна. Цифрова, літерна, кодова інформація чи ваш логотип, стандарт на готовому виробі завжди перманентні (довговічні, стійкі до стирання, постійні) та добре розпізнаються і читаються.

При ударно-точковому маркуванні практично не потрібні жодні витратні матеріали, як це буває у разі застосування струминного принтера чи гарячого тиснення. Ресурс роботи пуансона маркувальної голки, в залежності від навантаження та властивостей маркованого матеріалу, може складати декілька мільйонів ударів. А це прирівнюється до кількарічної роботи з м’якими металами або ж до року використання на поверхнях з чорних металів та нержавіючої сталі.

Ударно-точкове маркування – контактний спосіб нанесення інформації на вироби з металу, при якому з допомогою голки з пуансоном на поверхню деталі у заданому порядку наносяться удари і створюються сферичні заглиблення (точки). Вказаний вид маркування часто застосовується у металургії, машинобудуванні. Маркуватися можуть вироби з чорних, кольорових металів та сплавів, нержавіючої сталі, такі як труби, вали, шасі, циліндри, арматура, запасні частини, інше. Можливе ударно точкове маркування і гарячого металу.

Все обладнання для маркування обов’язково комплектується контролером, котрий достовірно передає майбутнє зображення і дозволяє побачити та скоригувати його, підібравши потрібну позицію, розташування, форму символів та рядків.

Переваги ударноточкового маркування

  • Ударно точкові системи не потребують додаткового оснащення (такого, наприклад, як стиснуте повітря чи фарба) і готові до застосування уже після підключення до електромережі;
  • Залежно від потреб виробничого процесу – конвеєр, нестандартні технічні умови, — можливе впровадження як стаціонарного обладнання для маркування, так і портативні мобільні пристрої;
  • Широкі можливості ударно-точкового маркування дозволяють наносити зображення навіть на деталі дуже великих розмірів;
  • Промарковані вироби можуть бути опісля пофарбовані, при цьому якість точкового зображення не втрачається;
  • Поверхня, що маркується голкою, не нагрівається – немає ризику деформацій;
  • Сила удару голки на поверхню деталі регулюється та фіксується, що дає змогу маркувати тонкі заготовки і метали з високою твердістю на необхідну глибину;

Вибір для виробництва ударно-точкового способу маркування дозволить не лише скористатися вищеописаними перевагами, а ще й виграти в ціні обладнання та часі при замовленні кількох таких апаратів.